107. Domy u vody
Autor: Bedřich Filip Wachsmann
(1820 Litoměřice - 1897 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Datováno: 185X
Datováno: 185X
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 48,5 x 57,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:35 SELČ
Zbývá: 17d 18h 37m 22s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč