94. Portrét Jaroslava Věšína
Autor: Jan Vilímek
(1860 Žamberk - 1938 Vídeň, Rakousko)
Signováno vlevo dole a datováno uprostřed dole v Mnichově, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1926
Šířka: 15 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 29
Konec dražby: 07.10.2024 20:31 SELČ
Zbývá: 17d 18h 42m 58s
Vyvolávací cena: 600 Kč