40. Praha
Autor: Francz Jílovský
(1894 Praha - 1964 Los Angeles, USA)
Signováno tužkou vpravo dole, na reversu razítko Národní galerie v Praze.
Technika: lept
Šířka: 17,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:13 SELČ
Zbývá: 17d 18h 12m 30s
Vyvolávací cena: 400 Kč