46. Májový sen

Autor: Minka (Vilemína) Podhajská
(1881 Vídeň - 1963 Liberec)

signováno tužkou vprao dole, paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 18 cm, výška: 17,5 cm, rámování: v paspartě 43,5 x 29,5

Konec dražby: 07.10.2024 20:15 SELČ

Zbývá: 17d 18h 22m 52s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč