22. Hustý les
Autor: Alfons Dbyree
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1911
Šířka: 25 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 37,5 x 32,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:07 SELČ
Zbývá: 17d 20h 39m 4s
Vyvolávací cena: 500 Kč