52. Midas

Autor: Pietro Testa
(1611 Lucca, Itálie - 1650 Řím, Itálie)

signováno v tisku vlevo dole, paspartováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 28 cm, výška: 18,5 cm, rámování: v paspartě 31,5 x 45
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:17 SELČ

Zbývá: 17d 18h 9m 10s

Vyvolávací cena: 500 Kč