65. Pohled do krajiny
Autor: Arthur Henne
Signováno a datováno tužkou vpravo dole.
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:21 SELČ
Zbývá: 17d 18h 25m 10s
Vyvolávací cena: 400 Kč