143. Venkovský přístav
Autor: Vilém Brzorád
(1887 - 1962)
Signováno vpravo dole, na reversu místopisné určení, zaskleno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 23 cm
Konec dražby: 07.10.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 17d 17h 51m 41s
Vyvolávací cena: 800 Kč