A. Andarsson: Kůň
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 67,5 x 78,5
Konec dražby: 04.06.2024 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč