150. Žena u kamen
Autor: Jan Mikule
(1873 Praha - 1934)
Signováno vlevo dole, zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:49 SELČ
Zbývá: 17d 17h 45m 57s
Vyvolávací cena: 300 Kč