33. Ars Semper Victrix

Autor: Karel Ludvík Klusáček
(1865 Polná - 1929 Praha)

Monogramováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis a štítek o autorovi, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1904
Šířka: 27 cm, výška: 49 cm, rámování: 57,5 x 35,5

Konec dražby: 07.10.2024 20:10 SELČ

Zbývá: 17d 17h 59m 30s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč