132. Letní vila

Autor: Bronisawa Janowska Rychter
(1868 Polsko - 1953 Krakow, Polsko)

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu fragment razítka, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1921
Šířka: 47,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 38,5 x 54

Konec dražby: 07.10.2024 20:43 SELČ

Zbývá: 17d 20h 35m 44s

Vyvolávací cena: 800 Kč