47. Z parku v Českých Budějovicích před Českou Besedou
Autor: František Josef Klír
(1867 Praha - 1941)
Signováno vlevo dole, na reversu štítek o autorovi a autorský přípis, plátno fixováno na kartonu, rámováno.
Datováno: 1935
Datováno: 1935
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 28 cm, rámování: 36 x 36
Konec dražby: 07.10.2024 20:15 SELČ
Zbývá: 17d 18h 8m 36s
Vyvolávací cena: 700 Kč