256. Kristus a voják
Autor: Ferdinand Staeger
(1880 Třebíč - 1976 Waldkraiburg)
signováno monogramem vpavo dole
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 23,5 cm, rámování: v paspartě 34,5 x 28
Konec dražby: 07.10.2024 21:25 SELČ
Zbývá: 17d 18h 16m 20s
Vyvolávací cena: 700 Kč