255. Houslista
Autor: Ferdinand Staeger
(1880 Třebíč - 1976 Waldkraiburg)
signováno v tisku vpravo dole, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 11,5 cm, rámování: v paspartě 34,5 x 28
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:24 SELČ
Zbývá: 17d 18h 16m 0s
Vyvolávací cena: 700 Kč