254. Neštěstí
Autor: Ferdinand Staeger
(1880 Třebíč - 1976 Waldkraiburg)
signováno v tisku vpravo dole, papartováno
Technika: lept
Šířka: 18,5 cm, výška: 14 cm, rámování: v paspartě 34,5 x 28
Konec dražby: 07.10.2024 21:24 SELČ
Zbývá: 17d 18h 34m 51s
Vyvolávací cena: 700 Kč