253. Odmítnutí
Autor: Ferdinand Staeger
(1880 Třebíč - 1976 Waldkraiburg)
signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 15 cm, rámování: v paspartě 34,5 x 28
Konec dražby: 07.10.2024 21:24 SELČ
Zbývá: 17d 18h 39m 19s
Vyvolávací cena: 700 Kč