251. Prometheus

Autor: Ferdinand Staeger
(1880 Třebíč - 1976 Waldkraiburg)

signováno v tisku vpravo dole, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 13,5 cm, rámování: v paspartě 28 x 34,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 21:23 SELČ

Zbývá: 17d 18h 16m 48s

Vyvolávací cena: 700 Kč