168. Ženy
Autor: Zygmunt Wierciak
(1881 - 1950)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 37
Konec dražby: 07.10.2024 20:55 SELČ
Zbývá: 17d 18h 58m 43s
Vyvolávací cena: 700 Kč