119. V ulici
Autor: Zygmunt Wierciak
(1881 - 1950)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 47,5 x 37
Konec dražby: 07.10.2024 20:39 SELČ
Zbývá: 17d 18h 49m 46s
Vyvolávací cena: 600 Kč