27. Pohled do krajiny
Autor: Vladimír Dubský
Signováno vlevo dole.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 87 cm, výška: 71 cm
Konec dražby: 07.10.2024 20:08 SELČ
Zbývá: 17d 20h 32m 10s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč