Vlnobití
Autor: Josef Vošník
(1893 Bohutín - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1960
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč