Studie dívky
Autor: Jaroslav Kovář st.
(1910 Brno - 1966 Brno)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 12 cm, výška: 14 cm, rámování: 29,5 x 25,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč