Johannes Sigismundus Holzschuher
Autor: Jan Kupecký
(1667 Pezinok, Slovensko - 1740 Norimberk, Německo)
Zhotovil Martin Georg Preissler podle J. Kupeckého. Signováno a datováno, zaskleno a rámováno.
Datováno: 1945
Datováno: 1945
Technika: mědirytina, datace: 1732
Šířka: 31 cm, výška: 47 cm, rámování: 49 x 34
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč