10. Selka v kroji
Autor: Antonín Pinkava (Pinkawa)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 80 cm, rámování: 98,5 x 83
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 07.10.2024 20:03 SELČ
Zbývá: 17d 19h 58m 30s
Vyvolávací cena: 1 300 Kč