93. Kritzendorf
Autor: Max Rösch
Signováno vpravo dole, místopisné určení, paspartováno a zaskleno.
Šířka: 22 cm, výška: 16 cm, rámování: 25 x 31
Konec dražby: 07.10.2024 20:30 SELČ
Zbývá: 17d 18h 23m 41s
Vyvolávací cena: 500 Kč