30. Horská krajina
Autor: Jindřich Tomec
(1863 Praha - 1928)
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 34 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 07.10.2024 20:09 SELČ
Zbývá: 17d 20h 23m 41s
Vyvolávací cena: 800 Kč