242. Masarykovo nábřeží
Autor: Jindřich Tomec
(1863 Praha - 1928)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Šířka: 29 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 42
Konec dražby: 07.10.2024 21:20 SELČ
Zbývá: 17d 18h 38m 34s
Vyvolávací cena: 600 Kč