Domovník před desátou
Autor: Josef Ženíšek
(1855 Praha - 1944 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: perokresba, datace: 1874
Šířka: 19,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 35
Konec dražby: 09.09.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč