Návrh reliéfu
Autor: Josef Ženíšek
(1855 Praha - 1944 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou. Paspartováno a zaskleno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 59,5 x 35,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč