232. Dva portréty

Autor: Josef Mukařovský
(1851 Německý spolek - 1921)

Signováno, paspartováno a zaskleno.
Šířka: cca 14,5 cm, výška: cca 20 cm, rámování: 37 x 27

Konec dražby: 07.10.2024 21:17 SELČ

Zbývá: 17d 19h 23m 46s

Vyvolávací cena: 400 Kč