Pilot
Autor: Carl Petré
(? ?)
signováno zespodu
Materiál: dřevo, datace: 1984
Šířka: 7 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.08.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč