205. Beethoven
Autor: Lionello Balestrieri
(1872 Cetona, Itálie - 1958 Neapol, Itálie)
Signováno vpravo dole v grafice, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvatinta
Šířka: 30,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 35 x 47
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 21:08 SELČ
Zbývá: 17d 18h 59m 44s
Vyvolávací cena: 500 Kč