Konvolut 2ks akvarelů

Autor: František Vodenka
(1910 - ?)

2ks obrazů. Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno zaskleno arámováno.
Technika: akvarel, datace: 1940, 1943
Šířka: 29 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 41 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.09.2024 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč