176. Dvořákův F dur - Lento
Autor: František Vodenka
(1910 - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, plátno fixováno na kartonu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:58 SELČ
Zbývá: 17d 18h 47m 14s
Vyvolávací cena: 500 Kč