Portrét dámy
Autor: Alois Hynek Joukl
(1862 Praha - 1910 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1894
Šířka: 36 cm, výška: 44 cm, rámování: 65 x 57 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč