Motiv horské krajiny
Autor: Sidney Yates Johanson
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 20,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 62 x 40,5
Konec dražby: 09.09.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč