Černá kočka na střeše

Autor: Heřman Němeček
(1877 - 1941 Paříž, Francie)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1904
Šířka: 11 cm, výška: 10 cm, rámování: 30,5 x 18
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.09.2024 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč