Skvrny
Autor: Vladimír Fiala
Signováno a datováno. Autorský tisk.
Technika: litografie, datace: 1970
Šířka: 33,5 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč