Lodě na moři
Autor: Karel Novotný Polabský
(1903 Kolín, Česká republika)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 97,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 81,5 x 111
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč