Noc v Krumlovské uličce
Autor: Vlastimil Štota
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek a razítko na reverzu, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1986
Šířka: 18 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 45 x 25
Konec dražby: 06.08.2024 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč