Studie tváře
Autor: Stolař František
(1933 - 2012)
Přisouzeno autorovi, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 32,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč