Akt ženy
Autor: Zdeněk Sejček
(1926 Žleby - 2023 Ronov nad Doubravou)
datováno a signováno monogramem vpravo dole, paspartováno
Technika: tuš, datace: 1972
Šířka: 40,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 41,5 x 52,5 v paspartě
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč