Západ slunce nad řekou
Autor: Karel Sládek
(1952 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 63,5 x 54
Konec dražby: 06.08.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč