Mešita v Konstante

Autor: Bohumil Lizner
(1881 Srbín - 1957 Hradec Králové)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1936
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 42,5 x 36

Konec dražby: 06.08.2024 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč