Mešita v Konstante
Autor: Bohumil Lizner
(1881 Srbín - 1957 Hradec Králové)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1936
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 42,5 x 36
Konec dražby: 06.08.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč