Tanec
Autor: Papia Ghoshal
(1984 Bandel, Indie)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis.
Technika: olej na plátně, datace: 2008
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 06.08.2024 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč