Astrální svět
Autor: Antonín Jiří Kryštof
(1952 Praha - 2019)
Signováno a atováno vpravo dole, rámováno.
Technika: akryl, materiál: karton, datace: 2014
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 32 x 37,5 cm
Konec dražby: 09.09.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč