Žena s knihou

Autor: Květa Hamsíková Prokopcová
(1921 Praha - 2009 ?)

Námět na gobelín - Božena Němcová, signováno vpravo dole, zaskleno, rám.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1975
Šířka: 50 cm, výška: 41 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.07.2024 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč