Kompozice I.
Autor: Rusova Zdenka
(1939 Praha)
Signováno a datováno vpravo dolr, značeno, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1975
Šířka: 15 cm, výška: 18 cm, rámování: 31,5 x 27
Konec dražby: 21.08.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč