V doku
Autor: Herman Hägg
(1884 - 1966)
Signováno a datováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč